Wielki sukces – pierwsze miejsce AGRARIUSA na podkarpaciu!

Z wielką radością chcielibyśmy ogłosić, że AGRARIUS został jednym z laureatów „Gazel Biznesu” 2023, zajmując miejsce w ścisłej czołówce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce! Nasza firma została sklasyfikowana na 96 miejscu w skali kraju i na 1 miejscu biorąc pod uwagę województwo podkarpackie!

18 marca 2024 roku odbyła się uroczysta gala „Gazele Biznesu” organizowana przez Puls Biznesu w Warszawie, gdzie odebraliśmy nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w województwie podkarpackim dla najprężniej rozwijającej się firmy spośród wszystkich innych przedsiębiorstw. Warto nadmienić, że jeszcze rok wcześniej zajęliśmy 33 miejsce w naszym województwie – aktualnie na „własnym podwórku” zajęliśmy zaszczytne, pierwsze miejsce, co czyni nas najlepiej rozwijającą się firmą na podkarpaciu!

Jesteśmy niezmiernie dumni, mogąc namacalnie zobaczyć efekty działania naszej firmy! Jest to niezwykłe wyróżnienie oraz dodatkowa motywacja, by jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

„Gazele Biznesu” są organizowane przez ogólnopolski Dziennik Gospodarczo-Biznesowy Puls Biznesu, który jest najstarszym, najpopularniejszym i najbardziej wiarygodnym rankingiem, klasyfikującym małe i średnie firmy w Polsce.

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych klientów, partnerów i wszystkich pracowników, którzy przyczynili się do zbudowania tak solidnej marki, jak AGRARIUS – bez Państwa zaangażowania nie byłoby naszego wspólnego sukcesu!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram