SOLER

Linia SOLER to innowacyjne i wysoce skuteczne nawozy mikroelementowe w formie żelowej. Preparaty dedykowane uprawom rolniczym o wysokiej zawartości miedzi systemicznej i siarki są wsparte dwoma nowoczesnymi technologiami: SILEVEL™ i QM6™. Wszystkie składniki nawozów SOLER są całkowicie rozpuszczalne w wodzie.

SOLER B

ECO
Innowacyjny nawóz mikroelementowy do buraka cukrowego. Zawiera kluczowe dla buraków cukrowych mikroskładniki takie jak bor, miedź systemiczna i molibden, a także mangan i cynk.

SOLER C

ECO
Nawóz dolistny na zboża zawierający wysoko skoncentrowane mikroelementy. Miedź systemiczna, mangan i cynk wsparty innymi mikroskładnikami sprawdzi się w każdej uprawie zbożowej.

SOLER K

ECO
Wysoce skuteczny nawóz mikroelementowy do kukurydzy zaopatrzony w niezbędne składniki potrzebne tej uprawie takie jak bor i cynk. Wysoka zawartość miedzi systemicznej i siarki wspiera działanie nawozu.

SOLER L

Mikroskładnikowa odżywka do soi i roślin bobowatych, które wyrażają szczególne zapotrzebowanie na bor, molibden i miedź systemiczną.

SOLER P

Dedykowany nawóz do ziemniaków zawierający w swoim składzie najpotrzebniejsze składniki odżywcze dla tej uprawy takie jak cynk, bor, mangan i miedź systemiczna.

SOLER R

ECO
Nawóz mikroelementowy do rzepaku, którego skład odpowiada zapotrzebowaniu uprawy w mikroskładniki takie jak: bor, mangan, molibden, miedź systemiczna i cynk.

SOLER S

NOWOŚĆ!
Nawóz dolistny przeznaczony uprawie słonecznika, dla której bardzo ważny jest bor oraz molibden. Nawóz do słonecznika jest wyposażony w inne potrzebne mikroelementy takie jak miedź systemiczna, mangan, cynk i siarka.

SOLER Flower

Nawóz skoncentrowany na odpowiednich mikroelementach takich jak mangan, cynk i bor, przeznaczony do wspomagania uprawy roślin ozdobnych w tym kwiatów, bylin, krzewów i drzew.

SOLER Fruit

ECO
Odżywka mikroelementowa, szczególnie polecana do upraw drzew ziarnkowych i pestkowych oraz krzewów owocowych takich jak porzeczka, agrest, aronia, borówka amerykańska, jagoda kamczacka i malina.

SOLER Brown

Skoncentrowany, mikroelementowy nawóz dolistny przeznaczony do uprawy warzyw korzeniowych. Zawiera dedykowaną dawkę boru, cynku i miedzi systemicznej oraz resztę mikroskładników potrzebnych do rozwoju warzyw korzeniowych.

SOLER Green

Mikroelementowy nawóz dedykowany do uprawy warzyw liściowych. W swoim składzie posiada bor oraz molibden, czyli najistotniejsze mikroskładniki w uprawie oraz mangan i miedź systemiczną, które są równie znaczące dla warzyw liściowych.

SOLER Red

Mikroelementy zawarte w nawozie odpowiadają uprawie papryki, pomidorów i warzyw dyniowatych. Bor, mangan i molibden odpowiednio dobrane w odżywce, zasilają uprawy w najważniejsze mikroskładniki.

Zobacz podobne produkty w innych kategoriach

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram