full kondycja

Kondycjoner wody

full kondycja to wielokierunkowy kondycjoner wody stosowany w celu wzmocnienia skuteczności zabiegów agrotechnicznych realizowanych z użyciem złej jakości cieczy roboczej. Stosowanie kompletnego kondycjonera cieczy roboczej niesie ze sobą wiele korzyści i ma na celu poprawę zwilżalności, wzmocnienie przywierania cieczy roboczej do liścia oraz wspomaganie pobierania składników aktywnych. Preparat poprawia mieszalność i ogranicza zwiewanie kropli i pienienia cieczy roboczej.
Dostępne opakowania:
1 L
5 L

Zalety stosowania:

Reguluje pH cieczy roboczej oraz nadaje jej właściwości buforujących
Neutralizuje działanie metali ciężkich i zmniejsza twardość wody
Zwiększa efektywność rozprowadzania substancji aktywnych na roślinach
Minimalizuje problem wysychania cieczy roboczej na wierzchniej warstwie rośliny
Działa antystresowo i zmniejsza dawkowanie substancji aktywnych

Opis produktu:

Działanie
Skład
Dawkowanie

Innowacyjny kondycjoner wody, opracowany przez AGRARIUS, jest preparatem uzupełniającym zabiegi mające na celu: poprawę zwilżalności, zwiększenie efektywności pobierania składników aktywnych, poprawę mieszalności, dyspersji i właściwości emulgujących, oraz wzmocnienie przywierania cieczy roboczej do liścia.  Użycie preparatu Full Kondycja to skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu niskiej jakości wody.

Dzięki zawartości kwasów fulwowych kondycjoner wody charakteryzuje się dużą efektywnością działania. Full Kondycja wykazuje zdolność do poprawy przyczepności oraz stymuluje mechanizm poboru składników aktywnych w celu zmaksymalizowania skuteczności kondycjonowania cieczy roboczej. Preparat zawiera kwasy organiczne i surfaktanty, które nie hamują działania fungicydów. Dzięki połączeniu synergicznie działających substancji powierzchniowo czynnych działa korzystnie na napięcie powierzchniowe, ograniczając przy tym niekorzystne pienienie cieczy roboczej. 

Głównym składnikiem kondycjonera wody są kwasy fulwowe, które znajdują szerokie zastosowanie w rolnictwie. Są szczególnie rekomendowane do gleb o dużej zawartości gliny, w których występują problemy z retencją wody. Poprawiają one zdolność gleb do utrzymania wilgoci i zwiększają przepuszczalność powietrza, co ma korzystny wpływ na korzenie roślin.

Kwasy fulwowe mają właściwości chelatujące, co oznacza, że mogą tworzyć kompleksy z minerałami, takimi jak żelazo, miedź, cynk i inne mikroelementy, sprawiając, że są lepiej dostępne dla roślin. Kondycjoner wody z zawartością kwasów fulwowych, działa jako naturalny immunostymulator dla roślin, co pomaga im w zwalczaniu patogenów i stresów środowiskowych. Zwiększa także odporność roślin na choroby i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Kondycjoner wody ma zrównoważony skład, w którym znajdują się: substancja poprawiająca pobieranie składników aktywnych, kwasy fulwowe, regulatory pH, substancje kompleksujące, substancje antypieniące, substancje poprawiające zwilżalność.

DAWKOWANIE STOSOWANIE
1 - 2 l / 1000 l wody W zależności od pH wody wykorzystywanej do oprysków, stosować od 1 do 2 litrów preparatu na każde 1000 l wody. Po całkowitym rozmieszaniu się preparatu w wodzie, można dodawać składniki aktywne (środki ochrony roślin, nawozy, stymulatory itp.) w kolejności zalecanej przez producentów preparatów. Stosować tylko do czystych opryskiwaczy.

Dodatkowe informacje:

Kondycjoner wody Full Kondycja nie zawiera w składzie olejów i silikonu.

Może Cię zainteresować:

bi clean HOME

Preparat mikrobiologiczny
Redukuje nieprzyjemny zapach szamba
Zobacz

STOP DROP FLOWER

Dla sadownictwa
Przeciw przedwczesnemu opadaniu kwiatów
Zobacz

SOLER K

Nawóz
Odżywka do kukurydzy
Zobacz

bi protect FOREST

Do upraw leśnych
Dba o zdrowotność roślin iglastych
Zobacz
1 2 3 14
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram