Poznaj nas

Zaplonuj przyszłość z AGRARIUS

AGRARIUS to polska firma założona przez obecnego Prezesa Zarządu, Zenona Borysa w 2006 roku, która specjalizuje się w dziedzinie rozwoju i produkcji produktów wspierających uprawy rolnicze, ogrodnicze, sadownicze i leśne. Motywację do naszego działania czerpiemy z zadowolenia każdego producenta rolnego, który dzięki swojej ciężkiej pracy i naszej pomocy jest w stanie zobaczyć realny zysk z inwestycji rolnej.

Dzięki naszej technologii odkrywamy zrównoważone rozwiązania dla rolnictwa. Rozwijając AGRARIUS zapewniamy rolnikom na całym świecie przetestowany i udowodniony efekt w postaci wyższych plonów nawet do 50% w zależności od rodzaju upraw. Naszym priorytetem są rozwiązania, które w praktyczny sposób, realnie zwiększą zyski rolnika, jednocześnie zmniejszając jego nakłady finansowe związane z produkcją rolną oraz drogim w tych czasach, nawożeniem chemicznym.

Misja firmy - w harmonii z naturą!

Naszą misją jest wdrażanie niezbędnych innowacji, których potrzebuje dzisiejszy rolnik - pasja połączona z wiedzą naukową prowadzi nas do tworzenia zrównoważonych i innowacyjnych rozwiązań, które stawią czoła globalnym problemom, które napotyka dzisiejsze rolnictwo. Nasz cel to zobowiązanie wobec upraw i rolników w myśl naszego hasła: w harmonii z naturą. Dążymy do tego, aby każdy kawałek ziemi był traktowany z szacunkiem i aby każda uprawa była pielęgnowana z myślą o przyszłych pokoleniach.

Dzięki naszym ekologicznym preparatom, które w 100% są bezpieczne dla środowiska, wasze plony rosną zdrowsze, mocniejsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Z pola do stołu – jedno z haseł, które odznacza produkty AGRARIUS mówi o naszej misji, w której chcemy cieszyć się pysznym, zdrowym i ekologicznym jedzeniem, wiedząc, że zostało wyhodowane w sposób przyjazny dla naszego środowiska.

Nanogro – technologia dzisiejszego rolnictwa!

Produkty AGRARIUS skomponowane według najwyższych standardów rolniczych, to odpowiedź na potrzebny nowoczesnego rolnictwa. Technologia nanogro, zawarta w niektórych naszych preparatach to jedyny w swoim rodzaju system komunikacji z roślinami, który oddziałuje na każdy rodzaj uprawy.

AGRARIUS to ludzie!

Nasze możliwości technologiczne, łączą doświadczenie zawodowe specjalistów agronomicznych, doktorów nauk rolniczych, chemicznych, biochemicznych, biotechnologicznych i mikrobiologicznych oraz wykfalifikowanych doradców agrotechnicznych. Wykorzystujemy naukę i najnowocześniejsze technologiczne rozwiązania by zmienić dzisiejsze rolnictwo na bezpieczniejsze, zdrowsze i opłacalne.

Rozwinięta siatka dystrybucji!

Współpracujemy z ponad 250 punktami dystrybucyjnymi, które w swojej ofercie posiadają produkty AGRARIUS. Każdy z naszych dystrybutorów na miejscu służy merytoryczną wiedzą w obrębie produktów marki, które oferujemy. Ogromną wagę przykładamy do pozyskiwania partnerów handlowych. Kładziemy nacisk, by nasze relacje z partnerami nie były zwyczajnymi, a takimi, które tworzą więzi pozwalające rosnąć nam każdego dnia – razem!

Wsparcie doradcze na najwyższym poziomie!

W swych szeregach zatrudniamy wyspecjalizowanych doradców agrotechnicznych, którzy dbają o relacje z naszymi klientami i troszczą się, by tworzone przez nas produkty były ściśle dopasowane do indywidualnego zapotrzebowania gospodarstwa.

Co nas wyróżnia?

● Indywidualne podejście do producenta rolnego i tworzenie trwałych więzi.
● Szybka reakcja na zmiany w branży oraz natychmiastowe dostosowywanie się do danej sytuacji
● Technologia nanogro, która jest jedyną i unikalną formułą firmy AGRARIUS.
● Udowodnione i udokumentowane efekty w wielu uprawach sięgające zwiększenia plonów nawet do 50%.
● Pionierzy w dziedzinie mikrobiologii rolniczej, jako jedni z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy na rynek preparaty mikrobiologiczne zawierające tlenowe pożyteczne mikroorganizmy glebowe.
● Niekorporacyjne podejście, dzięki któremu rozwijamy swoje umiejętności i przyczyniamy się do wspólnego sukcesu z rolnikami.

Wyróżniono nas

Nasza działalność została kilkukrotnie nagrodzona w konkursach branżowych, a otrzymane nagrody są niezbitym dowodem na to, że inwestycja w jakość produktów i wsparcie rolnictwa innowacyjnymi metodami to właściwy kierunek! Każde wyróżnienie jest dla nas miłym akcentem, lecz najistotniejszym wyrazem docenienia jest zadowolenie i pozytywne opinie naszych klientów. Cieszymy się, że nasza ciężka praca pozytywnie wpływa na uprawy rolników na całym świecie, a nasze osiągnięcia znalazły uznanie wśród inwestorów jak i całej branży.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram