bi clean HOME

Bakterie do szamba

bi clean HOME to produkt, który stosuje się w gospodarstwach domowych – został oparty na starannie dobranych mikroorganizmach, które są niepatogenne i wykazują odporność na działanie kwasu moczowego oraz innych związków chemicznych obecnych w odchodach. Jego zastosowanie jako dodatek do ścieków z gospodarstw domowych skutecznie redukuje intensywny zapach oraz zmniejsza produkcję amoniaku i siarkowodoru w szambach i toaletach.
Dostępne opakowania:
100 g
1 kg

Zalety stosowania:

Zmniejsza masę organiczną ścieków i ogranicza ich mocny zapach
Doprowadza do szybkiego rozkładu materii organicznej
Zwiększa jakość ścieków oraz dba o ich czystość sanitarną
Znacząco zmniejsza objętość ścieków
Regularne stosowanie wpływa na zmniejszenie skażenia środowiska naturalnego

Opis produktu:

Działanie
Skład
Dawkowanie

Preparat mikrobiologiczny bi clean home, zastosowany do szamba, skutecznie redukuje intensywność nieprzyjemnych zapachów wokół niego. Mikroorganizmy zawarte w produkcie mają bezpośredni wpływ na procesy rozkładu odchodów i ścieków. Regularne stosowanie bakterii do szamba eliminuje także osad denny, zmniejsza objętość ścieków i wydłuża żywotność instalacji sanitarnej. Działanie preparatu zapobiega tworzeniu się osadów, co korzystnie wpływa na częstotliwość opróżniania zbiorników na ścieki oraz przyczynia się do ochrony środowiska. 

bi clean HOME, stosowany w przydomowych oczyszczalniach pomaga w naturalny sposób rozkładać ścieki bytowe na proste i nieszkodliwe dla środowiska naturalnego. Regularne stosowanie bakterii do szamba bi clean HOME likwiduje nieprzyjemny zapach odchodów oraz przyspiesza rozkład szamba w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Jest to jedyny preparat w postaci bakterii do szamba w formie sypkiej, zawierający tak ogromną ilość bakterii w 1 gramie produktu.

Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka szczepów bakterii Bacillus sp. w ilości nie mniejszej niż 1x109 JTK w jednym gramie produktu.

Przygotowanie roztworu roboczego:

  • Pierwsza aplikacja: rozpuścić odpowiednią ilość preparatu w 10 l ciepłej niechlorowanej wody.
    Dawka 20 g/1 m3 ścieków. Pozostawić w temperaturze pokojowej przez 20 minut, wlać do muszli klozetowej lub bezpośrednio do szamba.
  • Kolejne aplikacje: co 14 – 21 dni 10 gramów preparatu rozpuścić w 10 l wody na każdy m3 szamba.

Roztwór roboczy preparatu należy zużyć w ciągu 24 godzin.

Dodatkowe informacje:

20 gram preparatu na 1 m 3 ścieków rozpuszczamy w 10 litrach letniej wody. Następnie pozostawiamy roztwór w temperaturze pokojowej przez 20 minut i dokładnie mieszamy.  Wlewamy bezpośrednio do szamba lub do muszli klozetowej i spłukujemy wodą.

Może Cię zainteresować:

SOLER B

Nawóz
Odżywka do buraków cukrowych
Zobacz

nanogro forte superstart

Stymulator wzrostu
Do zaprawiania materiału siewnego
Zobacz

full terminator

Nawóz
Rozkłada resztki pożniwne
Zobacz

bi protect

Preparat mikrobiologiczny
Wspomaga zdrowotność roślin
Zobacz
1 2 3 14
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram