Wiosenna pomoc rolnikom

POWERCOP i bi system24 gotowi do akcji!

Z nadejściem wiosny wkraczamy w nowy sezon rolniczy, który jest pełny wyzwań i podjętych działań agrotechnicznych, by nasze pola wydały zdrowe plony, a uprawy przyniosły zysk!

Na pomoc roślinom przybywa strażnik upraw, POWERCOP – wszechstronny nawóz organiczno-mineralny znany ze swojej niezawodności w regeneracji zarówno korzeni, jak i całych roślin oraz przygotowaniu ich na niekorzystne warunki w czasie zmieniającej się pogody.

Wraz z nim, jako wsparcie, przybywa również bi system24, nowy bohater na polu walki o zdrowie roślin i jakość gleby. Celem działania tego produktu jest udostepnienie składników pokarmowych roślinom, poprawa struktury gleby, tworzenie próchnicy, ograniczenie chorób i poprawa ilości i jakości plonu.

Ich połączona siła sprawia, że nawet najtrudniejsze warunki nie pokonają wzmocnionych roślin.Mamy dla Was specjalną promocję, w której duet dwóch produktów* POWERCOP - 5L i bi system24 - 5 kg możecie kupić w bardzo korzystnej cenie!

Oferta skierowana jest do klientów detalicznych, hurtowych i dystrybucyjnych.

Szczegóły u naszych przedstawicieli terenowych!


Skontaktuj się z nami!


Promocja trwa do 21.03.2024
* Produkty sprzedawane są tylko jako komplet dwóch produktów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram