Zgarnij piłkę EURO 2024!

Zgarnij piłkę EURO 2024

Trwają wielkie piłkarskie emocje! EURO 2024 dla wielu kibiców to święto, dla którego każdy oddany fan piłki nożnej jest w stanie odłożyć swoje obowiązki na później by oddać się meczowym emocjom.

Oprócz piłkarskich emocji każdy lubi pospekulować na temat wyniku i pobawić się w „jasnowidza” – nasza ostatnia akcja przyciągnęła rzeszę fanów i z wielkim uśmiechem mogliśmy nagrodzić zwycięzców piłkami EURO 2024.

Obserwujcie nasz fanpage na portalu FACEBOOK, gdzie lada chwila może pojawić się kolejna batalia o piłkę ADIDAS FUSSBALLLIEBE!

Zapraszamy na nasz profil na FACEBOOK.

Istnieje jednak pewna opcja by zgarnąć piłkę Mistrzostw Europy 2024 nie licząc na łut szczęścia! W promocji „Czas na piłkę przed żniwami” za zakup odpowiedniego pakietu produktów AGRARIUS otrzymasz piłkę Euro 2024 zupełnie za darmo! Połącz przyjemne z pożytecznym i zdecyduj się na nasze produkty – oferujemy nie tylko pewne rozwiązania technologiczne dla Twoich upraw, ale również wspaniałe upominki!

To jednak nie wszystko! W zakładce "aktualne promocje" przygotowaliśmy jeszcze jedną opcję na zdobycie oficjalnej piłki EURO 2024! Zasada jest prosta - jednorazowy zakup od kwoty 3000 zł u naszych przedstawicieli obliguje Cię do odebrania futbolówki! Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram