Język polski English language

Gazele Biznesu

Z wielką przyjemnością i dumą chcielibyśmy ogłosić, że nasza firma Agrarius została wyróżniona w renomowanym rankingu „Gazele Biznesu” i znalazła się w wąskim gronie najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce!

Cieszymy się, że praca, którą wkładamy w rozwój naszego przedsiębiorstwa przynosi efekty i została doceniona - to dla nas dodatkowa motywacja, by jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

„Gazele Biznesu” są organizowane przez ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy „Puls Biznesu” który jest najstarszym, najpopularniejszym i najbardziej wiarygodnym rankingiem, klasyfikującym małe i średnie firmy w Polsce.

Nasza firma zdobyła 33 miejsce w województwie podkarpackim i jest najwyżej sklasyfikowanym przedsiębiorstwem w mieście Przemyśl. Obecność w rankingu oznacza, że bardzo dynamicznie się rozwijamy, a nasza rozpoznawalność jest co raz większa.

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych klientów, partnerów i pracowników – bez Państwa zaangażowania nie byłoby naszego wspólnego sukcesu!

Zadzwoń: Zadzwoń do nas 566 566 005