Język polski English language

Zaplonuj nowy sezon z nanogro

Wszystkie uprawy potrzebują kompleksowego zabezpieczenia, gdyż bardzo często są dotykane stresami środowiskowymi występującymi w każdej porze roku. Szczególnie narażone są wiosną, ponieważ dopiero kiełkują lub budzą się do życia rozpoczynając nowy okres wegetacyjny, podczas którego wsparcie może okazać się zbawienne. Stosowanie dolistne i zaprawianie preparatami nanogro to odpowiedź na potrzeby upraw, które będą wymagały wsparcia, ochrony i zbudowania odporności aby zapewnić wysokie i doskonałe jakościowo plony.

Wychodząc naprzeciw wszystkim naszym klientom mamy do zaoferowania specjalną ofertę, w której proponujemy Państwu zakup poniższych produktów z wartością dodaną:

Opcja 1: W przypadku zakupu nanogro aqua 250 ml, nanogro forte superstart 250 ml i nanogro forte superstart ZIEMNIAK 1 l i terminowej płatności za fakturę do 31.08.2024 do każdych 10 sztuk produktu klient otrzymuje 1 dodatkową sztukę w cenie 1 zł.

Opcja 2: W przypadku zakupu nanogro aqua 250 ml, nanogro forte superstart 250 ml i nanogro forte superstart ZIEMNIAK 1 l i terminowej płatności za fakturę do 31.12.2023 do każdych 10 sztuk produktu klient otrzymuje 2 dodatkowe sztuki - każda w cenie 1 zł.

Oferta skierowana jest do klientów detalicznych, hurtowych i kanałów dystrybucji. Minimalne pakiety dla poszczególnych cenników przedstawiają się następująco:

  • Klient cennika detalicznego: minimum 10 sztuk jednego rodzaju produktów
  • Klient cennika hurtowego: minimum 50 sztuk jednego rodzaju produktów
  • Klient cennika dystrybucyjnego: minimum 100 sztuk jednego rodzaju produktów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: Zadzwoń do nas 566 566 005

Kontakt
Masz pytania?
Zadzwoń do nas!