Szanowni Państwo

Zakładając firmę AGRARIUS w 2006 roku postawiłem sobie za cel dostarczać nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa, które jednocześnie będą bezpieczne dla środowiska, a także ludzi i zwierząt. Naszym mottem stało się hasło „rolnictwo w harmonii z naturą”. Od tego czasu stale rozwijamy się rozszerzając paletę naszych produktów a jednocześnie prowadzimy wiele badań i doświadczeń przy współpracy z rolnikami, którzy dokonują obserwacji bezpośrednio na swoich uprawach jak również z jednostkami badawczymi w Polsce i za granicą. Nasz dział nieustannie pracuje nad wyszukiwaniem nowych rozwiązań a także udoskonalaniem istniejących technologii. Nasi doradcy służą pomocą w zakresie stosowania naszych produktów a także ustalania najlepszych dla Państwa technologii upraw.

Dziś moja działalność to grupa firm, które pracując wspólnie dostarczają Państwu produkty i rozwiązania, które stają się coraz bardziej niezbędne w nowoczesnym rolnictwie, a także są odpowiedzią na coraz wyżej stawiane wymogi ograniczenia stosowania chemii w rolnictwie. Działalność tych firm to nie tylko rynek polski ale i europejski. Na tą chwilę posiadamy swoje oddziały na Ukrainie i Słowacji oraz współpracujemy z szeregiem dystrybutorów zarówno w kraju jak i za granicą.

o-nas

Zachęcam do zapoznania się z naszymi produktami, a także kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą rozwiązać Państwa problemy w uprawach, doradzą jak poprawić Państwa plon, jak również wspomóc państwa podstawowy warsztat pracy, którym jest gleba i odpowiednio zadbać o rośliny.

Prezes Zarządu
(Właściciel)
Zenon Borys