Język polski English language Slovak

O nas

W harmonii z naturą, to hasło, które w pełni charakteryzuje naszą działalność i proponowane przez nas produkty.

Stawiamy sobie za cel tworzenie i dystrybucję produktów bezpiecznych dla roślin, ludzi, zwierząt oraz przyjaznych środowisku.

Agrarius jest polską firmą, która już od 2006 roku wprowadza na rynek produkty do upraw rolniczych i ogrodniczych.

Firma

Markę Agrarius tworzy kilka ścisłe powiązanych ze sobą firm produkcyjnych, doświadczalnych i dystrybucyjnych. Posiadamy swoje oddziały na Ukrainie i Słowacji oraz współpracujemy z szeregiem czołowych firm dystrybucyjnych w Polsce.

Cały czas rozwijamy się tworząc i wprowadzając na rynek innowacyjne produkty, rozwijając skuteczną sieć dystrybucji oraz sięgamy po nowoczesne sposoby promocji i reklamy (Internet, media społecznościowe, spoty reklamowe w TV, artykuły na popularnych portalach związanych z rolnictwem i ogrodnictwem).

Nasza misja

Oferowane pod marką Agrarius produkty są innowacyjne, nowoczesne i skuteczne. Opracowując nasze produkty opieramy się na wieloletniej i głębokiej wiedzy naukowej i doświadczeniach osób związanych z produkcją rolniczą i ogrodniczą.

Nasz Dział Badań i Rozwoju bazuje na rzetelnej i głębokiej wiedzy z dziedzin takich jak: chemia rolna, biologia, fizjologia roślin, mikrobiologia oraz rolnictwo i ogrodnictwo.

Nasza wizja

Zespół firmy Agrarius stanowi grupa zaangażowanych ludzi śmiało patrzących w przyszłość. Ludzi którym zależy na dbałości o uprawy, glebę i zysk rolnika, oraz na stworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowoczesnych, skondensowanych, doskonałych jakościowo i wysoce skutecznych produktów.

Kierujemy się w naszych działaniach dbałością o przyszłe pokolenia, przyczyniając się do produkowania bezpiecznej żywności, oszczędzania zasobów wody i dbałości o środowisko.

Rozwój

Przyświecają nam jasno wytyczone cele:

Innowacyjność

Produkty w ofercie Agrarius cechują się unikalnymi, innowacyjnymi i nowoczesnymi formułami złożonymi z bezpiecznych i skoncentrowanych składników.

Transparentność

Nasze produkty są pod ścisłą kontrolą produkcji, nie zawierają żadnych dodatkowych składników balastowych. Skład produktów jest zgodny z obowiązującymi normami i przepisami (pozwolenia, certyfikaty i rejestracje).

Skuteczność

Wszystkie produkty, które oferujemy gwarantują 100% skuteczność działania potwierdzoną badaniami i opiniami rolników.

Zysk

Preparaty Agrarius wpływają znacząco na wzrost ilości i jakości plonów, co przekłada się bezpośrednio na wzrost zyskowności upraw.

Polecane produkty

bi calc+

Wapno granulowane bi calc+ działa szybko i długofalowo, poprawia odczyn gleby, nie ulega szybkiemu wypłukiwaniu

Zobacz

SOLER

Mikroelementowy nawóz dolistny w formie żelowej do uprawaw rolniczych i warzywnych. Pobudza rośliny do wzrostu i plonowania

Zobacz

full terminator

Nawóz azotowy z mikroelementami i kwasami humusowymi przeznaczony do stosowania na resztki pożniwne

Zobacz

Naturalny Plon

Natychmiastowo regeneruje rośliny po uszkodzeniach chemicznych i fizycznych. Zawiera ekstrakt z alg morskich i huminy

Zobacz