fbpx

Bardzo się cieszymy że po raz kolejny mieliśmy możliwość pokazać jak dobrze działają nasze produkty. To kolejny rok w którym uczestniczyliśmy w Dniach Pola zorganizowanym przez
Osadkowski-Cebulski na polach pokazowych firmy Worpol w Sulikowie. W doświadczeniach łanowych znalazło się aż 25 odmian rzepaków, 7 odmian jęczmienia ozimego, 17 odmian pszenicy ozimej, 10 odmian grochu i 13 odmian soi.

Przedstawiciele firmy Osadkowski-Cebulski, w tym Pani Kamila Kozdra omówili charakterystykę poszczególnych odmian. Pan Wiceprezes Zarządu firmy Worpol - Tadeusz Mochalski, gospodarz spotkania przedstawił zastosowane technologie uprawy. Przedstawicielka naszej firmy w osobie dr Anny Ambroszczyk po raz kolejny pokazała uczestnikom pokazów efekty stosowania produktów Agrarius. Tutaj również efekty były spektakularne: kilka rozgałęzień więcej na rzepaku, 2-3 kłosy więcej na pszenicy i dorodne rośliny grochu z duża ilością kwiatów i wspaniale rozwiniętym systemem korzeniowym.

20190607_104536

groch zaprawiony nanogro (po lewej) i kontrola (po prawej).

Dodatkowo zaobserwowano większą ilość brodawek korzeniowych (skupiska bakterii symbiotycznych) po oprysku roślin nanogro aqua wykonanym około 10 maja. Po raz kolejny wyniki działania produktów Agrarius nie zawiodły ani nas, ani gospodarzy ani przybyłych gości, co jest szczególnie dla nas miłe ponieważ wielu z nich też używa naszych produktów na swoich plantacjach.