Język polski English language

„A po żniwach… AGRARIUS!”


Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z promocji pożniwnej na pakiety produktów naszej firmy z wartością dodaną:

 1. Pakiet 10 ha – Przy zakupie produktów full terminator 25 l i bi słoma 5 kg otrzymają Państwo gratis do wyboru:
  1. Saperka MFH Bundeswehry
  2. nanogro aqua 250 ml za 1 zł
  3. full kondycja 1 l za 1 zł

 2. Pakiet 30 ha – Przy zakupie produktów full terminator 75 l i bi słoma 15 kg otrzymają Państwo gratis do wyboru:
  1. Multitool Supsension MP
  2. nanogro aqua 1 l za 1 zł
  3. GleboMax 10 l za 1 zł
Produkty w akcji promocyjnej:
 • bi słoma – specjalnie przygotowany preparat mikrobiologiczny na bazie bakterii glebowych i grzybów saprofitycznych zdolnych do intensywnego rozkładu materii organicznej w glebie (w szczególności ligniny i celulozy). Mikroorganizmy te są niezbędne również do poprawy struktury gleby i udostępniania składników pokarmowych dla roślin (N, P, K, Mg, Ca, Fe).
 • full terminator – kompleksowy nawóz azotowy do stosowania na resztki pożniwne w celu dostarczenia azotu i mikroelementów potrzebnych mikroorganizmom do procesów rozkładu materii organicznej. Dodatkowo zawiera wysokie stężenie kwasów fulwowych wspierających życie biologiczne w glebie.
 • nanogro aqua – to najnowszej generacji stymulator wzrostu roślin, działający jak szczepionka uodparniająca rośliny na niekorzystne warunki uprawy przeznaczona do oprysków roślin w uprawach rolniczych, warzywnych, sadowniczych, ozdobnych i przemysłowych. Gwarantuje wysoką odporność na stresy i przyczynia się do wzrostu plonów oraz kompleksowo wpływa wspierająco na metabolizm roślin.
 • full kondycja– polski, innowacyjny, wielokierunkowy, kompletny kondycjoner cieczy roboczej, stosowany w zabiegach agrochemicznych mających na celu: poprawę zwilżalności, wzmocnienie przywierania cieczy roboczej do liścia, wzmaganie pobierania składników aktywnych, poprawę mieszalności, dyspersji i właściwości emulgujących, ograniczanie zwiewania kropli i pienienia cieczy roboczej.
 • GleboMax– to preparat organiczno-mineralny w formie płynnej zawierający kwasy humusowe, poprawiający strukturę gleby, zapewnia jej odpowiednią wilgotność, zasobność oraz buduje próchnicę.

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych. Więcej informacji u naszych przedstawicieli handlowych pod numerem 566 566 005 lub po przejściu do zakładki kontakt i wybraniu odpowiedniego obszaru na mapie. KONTAKT

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Zadzwoń: Zadzwoń do nas 566 566 005

Kontakt
Masz pytania?
Zadzwoń do nas!