Nawigacja PROMOCJE

PROMOCJE

Akcja: NanoGro Aqua w pogodnej cenie!

We wrześniu sprzedajemy NanoGro Aqua w cenie 78 PLN brutto za 250 ml, co wystarczy na jeden hektar upraw. Z prognozą dobrych plonów to naprawdę pogodna cena! Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

 

Akcja: Stop Drop FRUIT! - Nowość!

StopDrop FUIT to innowacyjny i nowoczesny nawóz zapobiegający stratom sadowników spowodowanym zbyt wczesnym opadaniem owoców. Spośród wielu czynników powodujących to zjawisko najczęściej wymienia się suszę, brak lub nadmiar wody, przymrozki, duże dobowe wahania temperatury, szybki przyrost masy owoców powodujący niedożywienie roślin czy silny wiatr. Idealnym sposobem na istotne ograniczenie tego zjawiska jest zastosowanianie na 3-4 tygodnie przed zbiorem preparatu Stop Drop FRUIT.

 

Nawóz ten chroni przed opadem przedzbiorczym owoców i korzystnie wpływa na równomierny przyrost masy owocu. Ponadto, StopDrop FRUIT poprawia walory smakowe owoców, wartości odżywcze i wpływa na równomierne wybarwienie owoców, nie przyśpieszając jednocześnie ich dojrzewania. Dodatkowo poprawie ulega jakość przechowalnicza owoców. Unikatowa kombinacja składników oraz zastosowanie innowacyjnej technologii QM6TM gwarantuje wysoką skuteczność nawozu StopDrop FRUIT. Bardzo ważne jest również to, że zastosowanie StopDrop FRUIT nie wymaga przestrzegania okresu karencji i prewencji ponieważ nawóz ten jest bezpieczny w stosowaniu.

 

We wrześniu nowość w ofercie promujemy niższą o 70 PLN ceną!!! Litr preparatu kosztuje 150 PLN brutto zamiast 220 PLN!

 

Akcja: Bi Protect - Kasa w kieszeni! 5kg w cenie 4kg

Jako, że produkt Bi Protect to produkt ochronny, promocyjnie zabezpieczamy też Wasze kieszenie! We wrześniu tniemy koszt 5 kg opakowania i sprzedajemy go w cenie 4 kg wiaderka tj za 840 PLN brutto.

 

W twojej kieszeni zostaje 210 PLN!!!

Adres

AGRARIUS Sp. z o. o.
Prałkowce 177/1
37-700 Przemyśl

Kontakt

tel./fax: +48 16 675 03 38
e-mail: biuro@agrarius.eu
formularz kontaktowy

Newsletter

x