Nawigacja PRACA

PRACA

AGRARIUS Sp. z o. o. wprowadza na polski rynek rolniczy i ogrodniczy innowacyjne rozwiązania,

które przynosi rozwój technologiczny, dając pierwszeństwo sprawdzonym,

skutecznym i bezpiecznym metodom, ze szczególnym uwzględnieniem
Integrowanej Produkcji Rolniczej.

W związku z dynamicznym  rozwojem  poszukujemy:

DORADCÓW - PRZEDSTAWICIELI

Zakres obowiązków:

- zarządzanie powierzonym regionem zgodnie z ogólnymi celami działalności firmy,

- opieka oraz utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi dystrybutorami,

- rozwijanie sieci dystrybucji,

- doradztwo w zakresie uprawy i stosowania produktów firmy,

- realizacja celów sprzedażowych,

- monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,

- prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych oraz dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekiwania:

- entuzjazm i kreatywność w podejściu do wykonywanych obowiązków,

- wiedza na temat rolnictwa, ogrodnictwa, nawożenia i ochrony roślin,

- doświadczenie w branży rolniczej/ogrodniczej/sadowniczej mile widziane,

- samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,

- umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych,

- doskonałe umiejętności interpersonalne,

- dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,

- znajomość pakietu MS Office,

- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- ciekawą i pełną możliwości rozwoju stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia, nawet do 15 000 zł miesięcznie, adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + premia),

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy.

Od kandydatów oczekujemy przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy na adres e-mail: praca@agrarius.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883, prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Agrarius Sp. z o.o. obecnie oraz w przyszłości”

Adres

AGRARIUS Sp. z o. o.
Ratuszowa 2/3
37-700 Przemyśl

Kontakt

tel./fax: +48 16 675 03 38
e-mail: biuro@agrarius.eu