Nawigacja O nas

O nas

 

AGRARIUS Sp. z o.o. jest jedynym i wyłącznym podmiotem odpowiedzialnym za sprawy handlowe i działalność marketingową produktu NANO-GRO® w Unii Europejskiej i na Ukrainie.

W sprawie przyszłych spraw z obszaru sprzedaży, marketingu i potencjalnej współpracy prosimy o kontakt: office@agrarius.eu

AGRARIUS Sp. z o. o. to firma założona w 2006 roku. Działamy zgodnie z filozofią:

rolnictwo w harmonii z naturą.

Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem oferowanych przez nas preparatów.

W swojej ofercie posiadamy produkty, które ograniczają ujemny wpływ zastosowanych środków i nawozów na środowisko, przy zapewnieniu roślinom odpowiednich składników pokarmowych, które znacząco podnoszą bilans ekonomiczny produkcji rolniczej.

 

Każdy preparat, który znajduje się w naszej ofercie przeszedł serię rygorystycznych badań i jest dopuszczony do obrotu na terenie UE.

Stale odpowiadamy na potrzeby wymagających producentów rolniczych/ogrodniczych/sadowniczych, dlatego proponujemy innowacyjne rozwiązania, które zapewniają oczekiwany efekt produkcyjny.

 

Najistotniejsze jest dla nas to, aby produkty, które znajdują się w naszej ofercie cechowała wysoka skuteczność działania, doskonała jakość i konkurencyjność cenowa.

 

 

Adres

AGRARIUS Sp. z o. o.
Prałkowce 177/1
37-700 Przemyśl

Kontakt

tel./fax: +48 16 675 03 38
e-mail: biuro@agrarius.eu
formularz kontaktowy

Newsletter

x