Newton nie miał racji, bo jest STOP DROP. Przeciw grawitacji!

Wkrótce na rynku pojawi się innowacyjna linia preparatów STOP DROP dla sadowników i ogrodników przeciwdziałających przedwczesnemu opadaniu kwiatów i owoców od Agrarius. Nawozy WZ - STOP DROP Flower i STOP DROP Fruit zaprezentujemy na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

 

Jednocześnie rodzina Zielonego Ogródka (www.zielony-ogrodek.pl) powiększy się o rodzeństwo bliźniaków: bracia STOP DROP - jeden o imieniu Flower, drugi Fruit pojawią się na półkach sklepów w jednym wspólnym opakowaniu, z przeznaczeniem dla działkowców: Zielony Ogródek - Przeciw opadaniu kwiatów i owoców.

 

 

  • Stop Drop Flower zapewnia obfite kwitnienie drzew i krzewów owocowych oraz wydłuża czas zdolności kwiatów do zapylenia przez co korzystnie wpływa na wzrost plonowania (ilość i jakość owoców).
  • Stop Drop Fruit zapobiega opadaniu owoców przed zbiorem, korzystnie wpływa na wielkość owoców i ich wybarwianie, poprawia walory smakowe, odżywcze i przechowalnicze owoców.

 

 

Premiera produktów dla profesjonalistów i hobbistów odbędzie się na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Stoisko Agrarius Stop Drop - A19. Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w dniach 9-10 stycznia.

Adres

AGRARIUS Sp. z o. o.
Prałkowce 177/1
37-700 Przemyśl

Kontakt

tel./fax: +48 16 675 03 38
e-mail: biuro@agrarius.eu
formularz kontaktowy

Newsletter

x