Nawigacja Start DNI POLA 2017

DNI POLA 2017

Czerwiec to gorący okres w branży rolniczej: spotkania rolnicze, targi, dni pola organizowane przez naszych dystrybutorów i firmy zaprawiające materiał siewny stymulatorem NANO-GRO: Osadkowski-Cebulski, Agricola, FINAGRO ze Słowacji, Top Farms, Danko, Polskie Składy Nawozowe...

My również byliśmy obecni na kilkudziesięciu wydarzeniach, podczas których reprezentowaliśmy doświadczenia z wykorzystaniem naszych preparatów, zachęcaliśmy do postawienia na produkty niechemiczne tak, aby wykorzystać potencjał roślin, wpisując się tym samym w tematykę integrowanej ochrony.

Odwiedzający nas rolnicy byli bardzo zadowoleni z zastosowania naszych produktów zarówno do poprawy właściwości gleby, jak i w późniejszej uprawie. Jednak wszyscy zgodnie stwierdzili, że w tym roku NANO-GRO spisało się doskonale, zarówno pod względem zaprawiania jak i późniejszego oprysku, dlatego tak spodobała im się PREMIERA NANO-GRO FORTE SUPERSTART w płynnej formulacji dedykowane specjalnie do zaprawiania materiału siewnego.

 

   

     
     

 

Adres

AGRARIUS Sp. z o. o.
Prałkowce 177/1
37-700 Przemyśl

Kontakt

tel./fax: +48 16 675 03 38
e-mail: biuro@agrarius.eu
formularz kontaktowy

Newsletter

x