Full kondycja - kondycjoner cieczy roboczej

 

kondycjoner cieczy roboczej w zabiegach rolniczych z bogactwem kwasów fulwowych

 

Prowadząc zabiegi agrotechniczne w postaci oprysków zdarza się, że zauważamy ich zmienną skuteczność. Powodem tego mogą być takie czynniki jak nie właściwa pora dnia zabiegu, temperatura otoczenia, niewłaściwy preparat czy też nie odpowiednia dawka. Zdarza się też jednak, że przyczyną obniżonej skuteczności środków ochrony roślin, nawozów czy stymulatorów wzrostu  jest zła jakość wody wykorzystywanej do sporządzania cieczy roboczej. Mając to na uwadze, każdy rolnik, pierwsze co powinien zrobić to zlecić analizę chemiczną wody używanej do oprysków. Na podstawie wyników można dokonać korekty właściwości wody tak aby były one korzystne dla określonych zastosowań.

 

Optymalny zakres wartości odczynu cieczy roboczej, wykorzystywanej  do zabiegów agrotechnicznych, mieści się w granicach 3,5 – 6,0.  Wody używane przez rolników zazwyczaj mają pH obojętne lub lekko zasadowe (7,0 – 7,5).  full KONDYCJA zastosowany w ilości 1 litr na 1000 litrów wody, obniża jej pH z 7,1 do 4,5-4,7. Tak ustabilizowana ciecz robocza charakteryzuje się optymalnymi właściwościami dla stosowania większości środków ochrony roślin, nawozów oraz stymulatorów.

 

Bardzo dobrym sposobem na stabilizację wielu istotnych parametrów wody jest zastosowanie kondycjonera cieczy roboczej full KONDYCJA. Jest to preparat wielokierunkowy, który problem rozwiązuje kompleksowo.

Adres

AGRARIUS Sp. z o. o.
Prałkowce 177/1
37-700 Przemyśl

Kontakt

tel./fax: +48 16 675 03 38
e-mail: biuro@agrarius.eu
formularz kontaktowy

Newsletter

x