Charakterystyka produktu

NANO-GRO® AQUA jest induktorem odporności roślin oraz aktywatorem wzrostu i plonowania.

Działanie jego polega na naturalnym uruchamianiu wewnętrznego potencjału plonotwórczego oraz mechanizmu obronnego roślin na poziomie komórkowym, pobudzając je do produkowania naturalnych hormonów wzrostu tj. auksyn, giberelin oraz cytokinin oraz enzymów aktywujących procesy fizjologiczne działając jak swoista szczepionka dla roślin.


Działanie to objawia się uformowaniem rozbudowanego mocnego korzenia, który umożliwia większą penetrację gleby i lepsze pobieranie składników pokarmowych i wody przez roślinę. Część nadziemna rośliny również rozwija się szybciej, co przekłada się na prawidłowy wzrost i wyższy i doskonały jakościowo plon.

 

Działanie stymulatora polega na naturalnym uruchamianiu wewnętrznego potencjału plonotwórczego oraz mechanizmu obronnego roślin na poziomie komórkowym, pobudzając je do produkowania naturalnych hormonów wzrostu tj. auksyn, giberelin oraz cytokinin oraz enzymów aktywujących procesy fizjologiczne.

Dodatek aminokwasów z alg morskich Ascophyllum nodosum oraz substancji humusowych powoduje efektywniejsze działanie stymulatora, który jest natychmiast transportowany do komórek roślinnych. Rośliny są dodatkowo wzmacniane i odżywiane roślinę poprzez dostarczenie łatwo przyswajalnych aminokwasów i innych substancji fizjologicznie aktywnych.

Ponadto kwasy humusowe pobudzają fotosyntezę przez wzrost zawartości chlorofilu w liściach oraz łagodzą stres podczas dolistnego stosowania środków ochrony roślin.

Adres

AGRARIUS Sp. z o. o.
Ratuszowa 2/3
37-700 Przemyśl

Kontakt

tel./fax: +48 16 675 03 38
e-mail: biuro@agrarius.eu
formularz kontaktowy

Newsletter

x